fbpx

Cvičenie na rozbeh dňa – Tabacore

core cvicenie poprad

Ani káva ani sušienky z reklamy vás tak nenakopnú a nedajú energiu pre celý deň. Telo potrebujeme naštartovať pohybom. Rozprúdiť krv a donútiť ho produkovať potrebné hormóny, ktoré nám nielen zlepšia náladu, ale aj dodajú potrebnú energiu k fungovaniu každej bunky. A navyše, pomáhame si tak udržiavať postavu a kondíciu.

Preto sme v štúdiu Flexi&Fit Poprad pre každého pripravili možnosť prísť sa ráno „naštartovať“ !

Tabacore – Už ako z názvu vyplýva ide o kombináciu core cvičení, cvikov, v rámci ktorých sa do pohybu zapája stred tela. Stred tela, ako základ jeho sily a kondície. Ďalej sú to rôzne varianty posilňovacích cvičení s vlastnou váhou aj s pomôckami, ako expandre, fit lopty a pod. Vykonávané na podložke alebo v stoji.  A to všetko v intervale Tabata (20 sekúnd sa cvičí a 10 sekúnd oddych s prípravou na ďalšiu sériu, cvik)

Energia, kondícia, sila, pevné a vyformované telo

Áno, každé ráno pol hodinka a v krátkej dobe budete vidieť na vašom tele len tie pozitívne zmeny.

Pre koho je cvičenie určené

Pre každého, kto chce získať energiu, kondíciu, spevniť a vyformovať telo. Nemusíte sa báť, že to nezvládnete. Tu nejde o počet opakovaní cvikov, ani o rýchlosť. Ide o to, aby ste v danom intervale spravili toľko opakovaní, koľko vládzete. Samozrejme správnou technikou.

Preto môže v skupine cvičiť ktokoľvek, nech už má akúkoľvek “kondičku” a silu. Časom sa mu bude zlepšovať.

Komu to neodporúčame

Tým, ktorí majú vážnejšie zdravotné problémy (srdce, chrbtica, kĺby a iné, kde by mohla záťaž vo vyššej intenzite spôsobovať zdravotné ťažkosti) Preto by mali mať odporúčanie lekára, čo v takom prípade aj vyžadujeme!

Ak často cvičiť tabacore?

Ideálne každý deň. Vyriešite tým odporúčaný a potrebný každodenný pohyb, získate energiu, kondíciu, silu a vytrvalosť nielen pre pohybové aktivity, ale aj pre riešenie rôznych životných situácii.

Ponuka a postup objednávania cvičení

Tabacore je skupinové cvičenie. Cvičíme podľa požiadaviek skupiny. Skupinu tvorí minimálne 4 cvičiacich.

V prípade záujmu o toto cvičenie nás kontaktujte. Ak ste v počte minimálne požadovanej skupiny (4) vieme si dohodnúť čas cvičenia, ktorý by vám vyhovoval!

Kontaktovať