fbpx

Cvičenia v štúdiu Poprad, Partizánska 32

Milí klienti a záujemcovia o naše služby. Na akékoľvek cvičenie sa môžete objednať aj prostredníctvom tejto stránky. V kalendári vidíte voľné termíny aj počty voľných miest na skupinové cvičenia. Stačí kliknúť a rezervovať si miesto dopredu. Rezervovať v kalendári môžete ako registrovaný aj neregistrovaný užívateľ. Taktiež si voľný termín môžete rezervovať aj telefonicky, mailom, alebo ostatnými možnými spôsobmi.

Viac info pod kalendárom a formulárom.

Kliknite na ponuku v kalendári:
Loading

Objednávať sa na voľný termín môžete aj telefonicky na t.č. 0940934933, 0950368463, mailom flexiafit@gmail.com, kontaktný formulár, alebo ostatnými dostupnými spôsobmi (Facebook, Viber, WatsUp…)INFO A PODMIENKY REZERVÁCIE

Ak je voľný termín na cvičenie vidíte to v políčku v konkrétnom dni a hodine vpravo dole.

Skupinové cvičenie (pilates pre začiatočníkov, pokročilých, mierne pokročilých)

V políčku vpravo dole vidíte počet voľných miest, ak sú voľné, smelo sa môžete prihlásiť!

Individuálne cvičenia a konzultácie – tento termín si môžete rezervovať na všetky cvičenia, ktoré poskytujeme ako individuálne v štúdiu, externe v PP, online cez internet, a pod. (Cvičenie SM SYSTÉM, individuálne cvičenia pre, jedného, dvoch, troch, nárazové skupinové cvičenie, ONLINE cvičenia a konzultácie, úvodné konzultácie)

Rezervovať cvičenie si môžete aj prostredníctvom kontaktného formulára, kde napíšete konkrétny dátum a čas, ak je v kalendári uvedený ako voľný.

Taktiež telefonicky, sms, alebo cez sociálne siete alebo aplikácie ako Viber, WatsUp…

PLATNOSŤ REZERVÁCIE POTVRDZUJEME SPÄTNÝM MAILOM, TELEFONICKY, ALEBO SMS. 

(nepotvrdená rezervácia je neplatná)

Zrušenie rezervácie

Ak ste si rezervovali cvičenie, počítame s vami. Preto, ak nemôžete prísť na cvičenie, je potrebné si rezerváciu zrušiť, aby sme termín mohli ponúknuť ďalšiemu záujemcovi. Ak si rezerváciu nezrušíte, bude vám cena cvičenia odpočítaná z vášho kreditu!

Skupinové cvičenia – zrušenie najneskôr do 12.00 hod príslušného dňa cvičenia!!!

Individuálne cvičenia, termíny – zrušenie najneskôr dve hodiny pred začatím cvičenia!!!

Akceptujeme výnimočné prípady!