fbpx
Skip to content

Skupinové cvičenia Pilates

od 15.10.2020 sa v štúdiu v zmysle protiepidemiologického nariadenia UVZ cvičí len individuálne pre max 2 klientov. Využite aj možnosť online cvičení a rezervujte si termín v kalendári! 

Rezervácie skupinových, individuálnych a nárazových skupinových cvičení

Poprad, Partizánska 32

 Individuálne, skupinové a nárazové skupinové cvičenia vopred na dohodnutý termín objednaný podľa dostupnosti v kalendári termínov. Objednávajte mailom, telefonicky, cez formulár v kalendári. 

Rezervačný  kalendár na mesiac November 2020

Kliknite na vyhovujúci voľný termín a následne si rezervujte cvičenie. Ak sú po sebe dva voľné termíny, je možné si cvičenie objednať v akýkoľvek čas v intervale týchto termínov.  Napr. je voľný termín na 13.00 aj 14.00, môžete rezervovať aj na 13.30, akýmkoľvek spôsobom, telefonicky, mailom, v kalendári, s dodatočnou požiadavkou. (modré termíny platia pre všetky individuálne aj nárazové skupinové cvičenia v štúdiu v Poprade, ako aj cvičenia online. Zelené sú plánované skupinové cvičenia. Skupinové cvičenie sa uskutoční pri minimálne 4 rezerváciách)

No events available.
Načítavam

Objednávať sa a informovať sa môžete aj telefonicky na t.č. 0940934933, 0950368463, mailom flexiafit@gmail.com, info@zdravievpohybe.sk, kontaktný formulár, alebo ostatnými dostupnými spôsobmi (Facebook, Viber, WhatsUp…)    Podmienky rezervácii a FAQs