fbpx

Online cvičenie a inštruktáže

Individuálne funkčné a pilates online cvičenia s trénerom v reálnom čase !

Online pilates, funkčné, core cvičenia a tabata s inštruktorom a trénerom

Výhody online cvičení pod dohľadom inštruktora

Zdravie a krása je v správnom pohybe!

Online tréner, online tréningy a lekcie pilates!

Uznáte, že cvičenie pod dohľadom osobného trénera, ktorý vám pripraví rozpis cvikov na mieru a dohliada na ich správne vykonanie, počet opakovaní, dýchanie je efektívnejšie, ako keď cvičíte sám(a).

Zdravý pohyb je taký, ktorý je pre vás prirodzený a nevybočuje z noriem, pre ktoré je vaše telo stavané. Preto je tréning, v ktorom cvičíte pod dohľadom a cviky na mieru pre vás najúčinnejším a najbezpečnejším.

Osobný tréner vám nielen pripraví pre vás najlepšie zostavy a dohliadne ako sa k cvičeniu postavíte, ale je aj motivátorom, podporí vás a udrží vaše rozhodnutie pre pozitívne zmeny.

Doteraz ste služby osobného trénera využívali vo fitnescentre, čo nevyhovovalo tým, ktorým sa nepáčia pohľady iných ľudí, alebo im návšteva posilňovní nevyhovovala z akéhokoľvek iného dôvodu.

Potom služby osobného trénera môžete využívať ako individuálne, kedy sa tréner výlučne venuje vám, v priestoroch mimo prístupu verejnosti a v čase aký vám vyhovuje. Takéto tréningy však nie sú lacnou záležitosťou, aj keď sú najúčinnejšie.

TERAZ máte možnosť ideálnej kombinácie, kedy pre vás pripravíme tréningový plán podľa vašich predispozícii a očakávaní, budete to precvičovať pod  dohľadom a inštruovaním a nemusíte navštíviť žiadne fitnescentrum.

Všetko cvičíte online v pohodlí domova a bez toho, aby k Vám tréner chodil osobne.

Ušetríte čas aj peniaze!

Dnes sú laptopy, smartfóny a hlavne internet dostupný každému. Takýto tréning je ideálnou voľbou pre každého, kto nemôže navštevovať posilňovne a zároveň chce najefektívnejšie cvičiť.

Stačí nainštalovať Skype, Viber, Whats up alebo akúkoľvek aplikáciu, umožňujúcu online audio-vizuálne spojenie a komunikáciu.

Ponuky a ceny

Jednorazové individuálne online cvičenie

10,-

Pri akomkoľvek predplatenom kredite:

9,-

Akcia: 7,-

8 predplatených individuálnych online cvičení

69,-

(8,60 / cvičenie)

Akcia 55,- 

Jednorazové individuálne online cvičenie

pre dvoch

12,-

Pri akomkoľvek predplatenom kredite:

10,-

Akcia: 9,-

Výhodná ponuka balíčkov

“DO FORMY”

Kondično posilňovacie cvičenia na mieru, ktoré vám pomôžu chudnúť a vrátia stratenú kondíciu, silu a sebadôveru.
Kombinácia najúčinnejších cvikov pre všetky partie tela, s dôrazom na brucho, stehná, zadok a chrbát, vďaka ktorým nielen vyformujete telo, zvýšite sebavedomie, ale pomôžu zmierniť bolesti, spôsobené nesprávnymi pohybovými návykmi, alebo sedavým zamestnaním.

Toto cvičenie je odporúčané cvičiť 4x v týždni, 1,5 až dva mesiace pre dosiahnutie uspokojivých výsledkov. Čas cvičenia je 50 minút, v rámci je zahrnutá rozcvička, hlavná cvičebná jednotka z cvikov na mieru a záverečný strečing. Intenzita, interval a náročnosť cvikov je pripravovaná  za účelom efektivity a bezpečnosti pre klienta.

Účinný balíček: 199,-

(Akcia 165,-)

(24×50 minút online cvičenia pod dohľadom a inštrukciami trénera)

Pozitívny Pilates

Správne precvičovanie Pilates vám v krátkom čase prinesie všetky jeho pozitíva.
Cvičenie Pilates, resp. pilatesova metóda je komplexne premyslený súbor cvičení, precvičujúc všetky svaly tela s hlavným zameraním na jeho stred. Stred tela, alebo core, je stredobodom jeho celkovej sily. Je zapojené do každého pohybu človeka.

Pilates je kombinácia cvičení, ktoré vznikli na základe učení východných kultúr a moderného európskeho pohľadu. Dlhé storočia bolo súčasťou východných učení aj ľudské telo ako zložka celkovej harmónie s ľudskou dušou.
Zdravé a funkčné telo je predpokladom na zdravý a kvalitný život.

Pilates cvičenie je najideálnejším prostriedkom pohybu. Od svojho vzniku sa stal obľúbeným pre rôzne športové odvetvia, ako kompenzačné cvičenie a stal sa súčasťou rehabilitačných cvičení a fyzioterapie v celom svete.

Účinný balíček: 130,-

(Akcia 109,-)

(16×50 minút online pilates lekcií s cvičeniami individuálneho zamerania a dôrazom na správne prevedenie a dýchanie)

“fIT – každodenná 15 minútovka”

Dlhodobé sedenie za počítačom neprospieva nikomu z nás. O tom vedia svoje povedať programátori, marketingoví pracovníci a všetci, ktorých každodenná náplň práce je za obrazovkou počítača. Či v kancelárii alebo práci z domu.

Ak nesedíme správne, čo sa stáva skoro vždy, nepomôže nám ani to naj-ergonomickejšie kreslo. Po čase sa začne ozývať bolesť chrbta, krku a z toho aj bolesť hlavy. Pritom stačí pár účinných a správne vykonaných cvikov, ktoré sú proti takýmto bolestiam vhodná prevencia.
Cviky zároveň naštartujú telo aj myseľ. Stačí pravidelne, každý deň pri práci, v rámci prestávky, pri písacom stolíku, pár cvikov, ktoré časovo zaberú maximálne 15 minút.

Účinný balíček – 49,-

Akcia 39,-

(20×15 minút online cvičenia pod dohľadom a inštrukciami trénera)

Tabacore – 30 minútovka intenzívneho tréningu

Kombinácie kondično posilňovacích cvikov a prvkov pilates s hlavným zameraním na stred tela, teda brucho, zadok a stehná, ako najdôležitejšie časti tela, zapájané do každého pohybu. To všetko v intervale TABATA (20 sekúnd cvičenie vo vyššej intenzite a 10 sekúnd oddych s prípravou na ďalší cvik) a kruhovom prevedení a pripravené na mieru pre každého osobne.

Týmto cvičením nielen posilníte všetky potrebné partie tela, ale aj rýchlejšie získate stratenú kondíciu a vyformujete telo. Je to ideálne cvičenie na začiatok dňa, kedy vás „nakopne“ ale aj po pracovnom dni ako ideálny „prostriedok na vyčistenie mysle“.

Vzhľadom na vysoko intenzívne cvičenie trvá cvičebná jednotka 30 minút. Ideálne je Tabacore cvičiť 5x v týždni, teda každý pracovný deň. Už po mesiaci by ste mali byť jeho účinkami milo prekvapení. (K cvičeniu je vhodná športová podložka, pomôcky nie sú potrebné, no ak ich máte a chcete používať, budú zakomponované do plánu.)

Účinný balíček – 99,-

Akcia 69,-

(20x30min online cvičenia s osobným trénerom)

Online kondičný tréning

Online kondičný tréning

Online hodiny pilates

Online hodiny pilates

Online poradenstvo

Online poradenstvo

Online spokojnosť :)

Online spokojnosť 🙂

Základné otázky a odpovede pre nových záujemcov

Viac informácii a objednávky

(Ak chcete cvičiť, či viac vedieť, kľudne sa pýtajte, píšte a volajte)

0940 934 933

Aktuálni klienti si online cvičenie môžu rezervovať cez kalendár voľných termínov

Online dopyt
Máte záujem o *
Ste oboznámený a akceptujete všeobecné podmienky ochrany osobných údajov *

“Teším sa na online stretnutie!”

janaweb

Každý deň máte možnosť chytiť svoj život pevne do rúk Mgr. Ján Dulovič

Kondičný tréner, inštruktor pilates a SM Systém
loggo

Nemáte čo stratiť, len získať!

Kondíciu, vyformovanú postavu, sebavedomie a hlavne zdravie a energiu do života v bezpečí vášho domova!

Ponuka KREDITOV a ich platnosť

30€

1 mesiac

50€

2 mesiace

100€

5 mesiacov

150€

9 mesiacov

Výhody online cvičení pod dohľadom inštruktora

  • na rozdiel od youtube videí cvičíte v reálnom čase spolu s trénerom, ktorý vedie tréning a dohliada na správnosť a bezpečnosť vášho cvičenia

  • cvičíte efektívnejšie, keďže je nad vami dozor a „neulievate sa“

  • cvičenie zodpovedá vašim kondičným a silovým schopnostiam

  • dostávate rovnako kvalitný tréning ako pri cvičení s trénerom vo fitnescentre, no cenovo oveľa výhodnejšie

  • ušetríte nielen peniaze, ale aj čas, ktorý míňate cestou do a z fitnescentier

  • aktuálne: cvičením doma chránite seba aj ostatných pred korona vírusom!!! (nielen tým, že ste izolovaní, ale udržiavate si kondíciu a imunitu voči prípadným chorobám)