fbpx Skip to content

Pilates a cvičenia pre seniorov Poprad

pilates seniori poprad

Vek je len číslo. Človek je stvorený na to, aby sa po celý život mohol hýbať. Samozrejme, ak mu to okolnosti a dôsledky predošlých rokov dovolia.

Je pravda, že vo vyššom veku už telo nepodáva také výkony, ako v najlepších rokoch, no stále, v rámci možností sa vie, alebo malo by vedieť prispôsobiť aktuálnym požiadavkám. Záleží na každom seniorovi, ako sa k takým príležitostiam a možnostiam postaví.

Žijeme len raz, a žijeme celý život. Dôchodkový vek neznamená, že sme skončili. Práve naopak. Ponúkajú sa nám možnosti, ktoré by sme mali využiť.

To že sa niečo nedá tak, ako by sme si to predstavovali, neznamená, že sa to nebude dať iným spôsobom. Ak nám stále istým spôsobom slúži naše telo, aj keď možno obmedzene, je potrebné zotrvávať v pohybe!

Cvičenie je jedno z riešení!

Preto, milí seniori a všetci vo vyššom veku, aj pre vás máme pripravené cvičenia a aktivity, v rámci ktorých zlepšíte nielen svoju kondíciu, posilníte a spevníte telo, ale aj zmiernite bolesti, ktoré sa vo vyššom veku zvyknú ozývať. A taktiež, na spoločných cvičeniach, ktoré by mali slúžiť aj ako prvok utužovania vzťahov s priateľmi, alebo získavanie nových známostí, máte možnosť spoznať všetky výhody aktívneho života aj v seniorskom veku.

Ku príkladu by sme vám dali pani Matošovú, ktorá sa vo svojom veku snaží stále ostávať aktívna a ísť s dobou. Nielen že sa snaží využiť svoj čas na to, aby mohla spoznávať každý kút našej krajiny, no o každom takom výlete píše aj články na svoj blog www.seniorinacestach.sk.

Má náš obdiv! Táto pani nezanevrela na svoj vek, a v duchu  príslovia, „kým dýcham, tak dúfam“, sa snaží svoj život držať pevne vo svojich rukách a vďaka aktívnemu pohybu sa ľahšie prenášať nad každodennými starosťami aj chorobami.

Veríme, že aj vy by ste chceli svoj život prežiť aktívne úplne celý, preto sme pre vás pripravili cvičenia, v rámci ktorých si, ako už bolo spomínané, nielen zlepšíte kondíciu, utužíte vzťahy, no získate motiváciu a energiu prekonávať každodenné starosti, alebo vytvárať ďalšie príležitosti k zlepšeniu života.

Neváhajte a prídete k nám, máme pre vás pripravené cvičenia pilates v kombinácii s ostatnými kondičnými cvičeniami, zameranými pre seniorov. Ak nemôžete prísť za nami, pozvite nás k sebe.

Aj keď máte nejaké menšie zdravotné ťažkosti, na základe úvodných konzultácii vám pripravíme cvičenia, ktoré budú mať pozitívny vplyv a môžu tieto ťažkosti zmierniť.

Pretože zdravie je v správnom pohybe!

Kontakt

Pilates a cvičenia pre seniorov Poprad

Keď som hľadala experta ,ktorý by mi pomohol pri mojom podnikaní a rozšíril moje vedomosti v tejto oblasti, tak som si intuitívne vybrala Janka Duloviča. Neoľutovala som to ani jednu sekundu. Veľmi mi odborne pomohol a pomáha mi doteraz. Stačí mu zavolať, alebo napísať a vždy je ochotný pomôcť. Veľmi mu za to ďakujem a vždy sa budem na neho obracať. Pomohol mi v inej oblasti ako podniká teraz, ale to je len dôkazom, že je všestranne vzdelaný . Vrelo ho odporúčam! Je ochotný a veľmi spoľahlivý a určite dobrý odborník aj v pilates .

Eva Matošová

error: Obsah je chránený !!!