fbpx

Otvárame 3.6.2020

Milí klienti a záujemcovia o cvičenie,

Po skoro trojmesačnej „karanténe“ sa môžeme opäť, od 3.6.2020 vidieť na spoločných cvičeniach v prevádzke Flexi&Fit Poprad.

Každý sme si prežili svoje, starosti, obavy, strach o zdravie, no zároveň sme nadobudli nové skúsenosti, ktoré nám neočakávane život priniesol. Táto skúška z nás mala spraviť psychicky silnejšie osobnosti, ktoré sa vedia popasovať so všetkými úskaliami života.

Čím je človek silnejší, nielen psychicky, ale aj fyzicky, tým ľahšie prekonáva a rieši neočakávane životné situácie.

Preto ideme pokračovať na ďalšom posilňovaní. Tela a zároveň aj ducha, lebo tieto dve substancie vzájomne kooperujú a ako je zdravé a silné telo, tak je zdravá a silná duša. Už len v rámci známeho výroku „V zdravom tele zdravý duch“

Znovuotvorenie, podmienky, ponuky, akcie

Všetky zakúpené kredity sú platné a ich platnosť sa predĺži o dobu uzatvorenia štúdia.

Zároveň, ako promo „postkorona“ akciu vám ponúkame možnosť v predpredaji, do oficiálneho znovu otvorenia štúdia,  objednať nový kredit so zvýhodnenou 10 až 20% zľavou. To znamená, že hodnota predplateného kreditu ostane, tak, ako keby ste si ho kúpili za bežnú cenu.

30€ 27,-

Platnosť: 1 mesiac

50€ 42,50,-

Platnosť: 2 mesiace

100€ 80,-

Platnosť: 5 mesiacov

Kredity môžete uplatniť na všetky cvičenia v štúdiu v Poprade aj Online a zvýhodnená cena platí pre objednávky do oficiálneho otvorenia 3.6.2020. Stačí len objednať, zaplatiť môžete neskôr, aj po tom, ako miniete súčasný kredit. Neváhajte, stačí len odoslať objednávku prostredníctvom následného formulára. Akcia platí pre všetkých súčasných, aj budúcich klientov, ktorí prejavia záujem prostredníctvom tohto formulára:

postkorona
Mám záujem o: *

Zároveň, ďalšia novinka:

Každý piatok popoludní je pre nových záujemcov pripravená ukážková promo hodina skupinového cvičenia. Každý, kto u nás ešte necvičil a mal by záujem, si môže rezervovať miesto na tomto cvičení zdarma. Cvičenie zdarma v rámci promo hodiny platí aj pre súčasných klientov, ak so sebou zoberú, resp. rezervujú miesto aj pre priateľa, známeho, ktorý by mal o cvičenia záujem.

Takisto, po novom, si môžete termín rezervovať aj na sobotu, podľa voľných miest v kalendári nižšie!

Podmienky cvičení v súvislosti s hygienickými opatreniami.

Keďže ešte stále platia určité hygienické obmedzenia v súvislosti s korona vírusom. Preto chceme všetkých upozorniť, že:

Musíme viesť evidenciu zákazníkov, ktorí u nás cvičia pre prípadné rýchle dohľadanie kontaktov v prípade neskôr potvrdeného ochorenia Covid19.

Začiatok skupinového cvičenia, resp. cvičení, kde nasledujú klienti priamo za sebou sa môže posunúť, kvôli zvýšenej dezinfekcii cvičebnej plochy a pomôcok.

Vzhľadom na nariadenie o dodržiavaní dvojmetrového odstupu sa dočasne maximálna kapacita klientov na skupinové cvičenie znižuje na troch.

V tomto dôsledku chcem poprosiť všetkých, aby sa na jednotlivé termíny skupinových, ale aj individuálnych cvičení vopred objednali akýmkoľvek spôsobom. Elektronicky, mailom, rezervačným formulárom, facebook, telefonicky a pod.

Zabezpečte si miesto na skupine vopred

 

Objednávať termíny môžete podľa voľných v následujúcom kalendári, buď v samotnom rezervačnom kalendári, alebo akýmkoľvek spôsobom, mail, telefón, správa,  dokonca aj cez Facebookový rezervačný formulár. podľa dostupnosti zobrazenej v tomto kalendári:

Kalendár termínov cvičení

No events available.
Načítavam

Rezervovať cez kontaktný formulár

Do správy napíšte termín, Vaše tel. číslo a počet osôb, pre ktorých chcete cvičenie rezervovať.  Alebo jednoducho zavolajte, prípadne pošlite SMS na číslo:

  0940 934 933

  ĎAKUJEM

  Ďalšie info a podmienky rezervácie nájdete pod týmto tlačidlom

  Objednávanie

  #SPOLUTOZVLÁDNEME #Flexi&Fit Poprad