fbpx

Relaxačné cvičenia Poprad

cvičenie relax poprad

Po dlhom a namáhavom dni si každý zaslúži relax!

Každý z nás má každý deň svoje povinnosti. Niekedy je toho veľa, niekedy primerane, no telo a myseľ je stále v pohybe a rieši pracovné a rodinné povinnosti. Keďže človek nie je stroj, potrebuje si každý deň dopriať aj kúsok relaxu a nabrať a obnoviť svoje sily. Preto je priam nevyhnutné si každý deň spraviť chvíľu pre seba, svoje telo a myseľ. V tom čase „vypnúť“ a nabrať ďalšiu energiu na ďalší deň!

V štúdiu Flexi&Fit Poprad sme pre každého možnosť zrelaxovať, nabrať energiu a zároveň aj posilniť telo a myseľ.

Relaxačné cvičenia ako každodenná očista

Príďte zrelaxovať. Relaxačné cvičenie pozostáva hlavne z precvičovania správnej techniky dýchania, čo je dôležité aj v bežnom živote. Správnym dýchaním viete zmierniť stres a získať potrebnú energiu pre telo a myseľ.

Dýchanie precvičíme popri cvikoch, ktoré sú nenáročné, no efektívne a pri pravidelnom cvičení postupne zmiernia aj ostatné negatívne dôsledky každodenných stresov a problémov. Či už máte bolesti chrbta, alebo iných partií tela. Tieto cvičenia vám môžu pomôcť ich mierniť, alebo odstrániť.

Predstavte si príjemnú hudbu, popri ktorej jemnými pohybmi tela a správnym dýchaním relaxujete. Áno, toto vás čaká na relaxačných cvičeniach v našom štúdiu!

Toto cvičenie je vhodné pre každého v každom veku

A navyše, pri tomto cvičení nie je potrebná úvodná konzultácia a prvá hodina je poskytnutá zdarma.

Ak vás zaujala táto ponuka, neváhajte a kontaktujte nás!

Rezervovať