fbpx

Ponuka Flexi&Fit cvičení Pre každý cieľ je dôležitá cesta, ktorú si vyberieme

cut bok1

Individuálne lekcie

Najefektívnejšie cvičenie, ktoré je zostavené na základe vašich priorít. Či chcete zmierniť bolesti chrbta, alebo vyformovať postavu, zhodiť kilá, získať energiu a kondíciu do bežného života a cítiť sa dobre a hlavne zdravo.

Hodiny, lekcie sú vedené vo forme jeden cvičenec a jeden inštruktor, ktorý je po celý čas naplno k dispozícii a dozerá nad správnym vykonaním cviku, čí maximalizuje jeho účinky a minimalizuje riziko aj najmenšieho zranenia.

Individuálne lekcie pre dvoch

Cvičenie určené pre dvoch klientov. Rovnaká kvalita, výhodnejšie cenové zaťaženie jednotlivého klienta.

Každému klientovi, záujemcovi o individuálne a  individuálne cvičenie pre dvoch je pred samotným kurzom poskytnutá prvá hodina zdarma, v rámci ktorej prebehne aj konzultácia jeho stavu, jeho očakávaní. Následne sa pre neho pripraví cvičebný plán, na trvanie celého kurzu.

IMG_20190812_1728303

Skupinové cvičenie pilates

V rámci zachovania čo najvyššej efektivity sme pripravili skupinové cvičenia rôzneho zamerania, pre maximálne päť cvičiacich v skupine. Do skupín sú zaradení na základe úvodnej konzultácie, ktorá prebieha ako individuálna lekcia.

Skupinové cvičenia sme pripravili v rámci charakteru a zamerania skupiny. Delené na otvorené a uzavreté. Ak sa rozhodnete pre skupinové cvičenia, ponúkame vám nasledujúce pripravené varianty a skupiny.

pilates 2925614_1280

Pilates pre začiatočníkov

Pre všetkých, ktorí chcú spoznať a vyskúšať na sebe všetky pozitíva tohto cvičenia. Postupne si prejdeme jeho základy, naučíme sa správne dýchať, správne držanie tela a hlavy počas každého cviku a pohybové návyky, ktoré využijete aj v bežnom živote pri každej aktivite, ako prevenciu pred zraneniami, alebo na zmiernenie aktuálnych ťažkostí.

Viac info

pexels photo 907826

Online individuálne cvičenia

Nemáte čas navštíviť nás v našej prevádzke? Prípadne máte iné dôvody, ktoré vám to neumožňujú? Máme pre vás bezkonkurenčné riešenie. Cvičte v pohodlí domova, pod našim dohľadom a inštrukciami v reálnom čase, prostredníctvom online spojenia cez internet. Je to skvelá kombinácia, ktorá vám ušetrí čas, peniaze a zároveň je rovnako efektívna, v porovnaní s ostatnými formami cvičenia. Kontaktujte nás a dozviete sa podrobné informácie!

VIAC Info

sm system poprad

SM Systém

Všeobecne to ľudia poznajú pod názvom stabilizačný a mobilizačný Systém, v skratke SM Systém. Správne pomenovanie, pod ktorým sa v súčasnosti toto cvičenie dnes prezentuje je Špirálna stabilizácia chrbtice, alebo v origináli Spirálni stabilizace páteře (SPS, SSP).

Bolesti chrbtice ako dôsledok sedavého zamestnania a iných neprirodzených faktorov sa dajú odstrániť aj týmto, nenáročným cvičením, ktoré je na to priamo zamerané.

Viac info

yoga 2970280_1920

Cvičenia pre zdravý chrbát

Sedavé zamestnanie, ak je kombinované so stresom, zakrátko prinesie všetky negatíva. Tým najhlavnejším sú bolesti chrbta, chrbtice, ktoré zasahujú aj hlavu v podobe rôznych bolesti a migrén. Stačí správne cvičenie, ktoré je zostavené priamo na riešenie týchto problémov a zároveň ako prevencia, ak ešte nenastali.

Viac info

Zavolajte alebo napíšte a dozviete sa všetko 0940 934 933