fbpx
janaweb

Aj dnes máte možnosť chytiť svoj život pevne do rúk Mgr. Ján Dulovič

Kondičný tréner, inštruktor pilates a SM Systém
loggo

Teším sa na vás a som pripravený vám ponúknuť odbornú pomoc a rady pre efektívnejšie a rýchlejšie dosiahnutie vašich cieľov a predsavzatí!

Trénerská vizitka

Odbornosť:

Kondičný tréner, člen SAKT

Pilates inštruktor

SM systém

Fitnes bloger, 

prevádzkovateľ štúdia Flexi&Fit Poprad

Zameranie:

Fitness
Pilates
Kondičné tréningy
Výživové poradenstvo

Športovo – trénerská chronológia

 • Aktívne prežívanie detstva na dedine. Každý deň v pohybe na vzduchu. Mesto som navštevoval v rámci tréningov karate.

 • Začal som navštevovať posilňovňu a zaujímať sa o všetko spojené s posilňovaním. Drží ma to dodnes. Spôsoby a intenzita cvičení, tréningové plány, strava a doplnky výživy, atď.

 • Základná vojenská služba pri “výsadkároch, červených baretoch” v Žiline. Fyzicky náročné rozcvičky, dôraz na prepracovanú sebaobranu. Obľúbil som si aj beh, ktorého som si tam užil dostatočne.

 • Začiatok profesie Policajt. V rámci nej pravidelné tréningy zamerané na kondíciu, kondičné posilňovanie, sebaobranu a streľbu zo zbraní. Školenia prvej pomoci.

 • Zistenie, že som veľký, silný a obézny. Váha sa zastavila na 106 kg.

 • Vyprchanie posadnutosti byť veľký, silný a obézny. Úprava tréningov, objavenie zabudnutého behávania, plávania, cyklistiky. Razantná úprava stravovania.

 • Postupné hodenie prebytočných kíl, zastavenie váhy na 79 kg. Pokračovanie v kondičných aktivitách.

 • Zoznámenie s Pilates. Spoznávanie jeho výhod pri kompenzačných cvičeniach. Posilnenie zanedbávaných svalových partii a zmiernenie začínajúcich bolestí, dôsledkov začiatočníckych chýb v posilňovni.

 • Kurz Pilates inštruktora. Popri tom individuálne lekcie od renomovanej fyzioterapeutky s celosvetovými skúsenosťami v rámci Červeného kríža. Koniec profesie policajt a rozhodnutie sa venovať tomu, čo je súčasťou môjho života a baví ma, pohybu.

 • Dokončenie kurzu Pilates inštruktora. Absolvovanie kurzu kondičného trénera, kde boli dlhoročné skúsenosti potvrdené certifikátom. Registrácia na ministerstve školstva a získanie povolenia na podnikanie ako športový odborník. Praktizovanie všetkých skúseností a vedomostí v trénovaní, životospráve pri jednotlivcoch a skupinách. (kondičný tréner športového klubu, individuálny aj skupinovy kondičný tréner a pilates inštruktor.. )

   

 • Ďalšie vzdelávanie, príprava a začatie poskytovania služieb v štúdiu Flexi&Fit Poprad, individuálne a skupinové kondičné, pilates cvičenia a cvičenia SM systém.

  Príležitosť spoznať sa aj s vami a pomôcť vám pri dosiahnutí vysnívaných cieľov!

Čo o mne hovoria

 • Tréneri a inštruktori Flexi&Fit Poprad

  Pokiaľ som ho nepoznala, myslela som si, že 10 km bez prestávky behávajú len profesionálni športovci. Bola som rada, keď som zabehla 3 km. Teraz bez problémov zabehnem 10 a pritom nie som profesionál. Taktiež ma naučil účinné cviky na spevnenie chrbta, brucha, stehien a sedacej časti.

  Petra B.
  odborný referent poisťovne
 • Tréneri a inštruktori Flexi&Fit Poprad

  Prvý tréning bol pre mňa nočná mora, nadávala som si, že som šport tak zanedbávala, no časom som rýchlo nabrala na kondícii aj sile. A už „nezomieram“ na druhom kilometri😊

  Klaudia C.
  referent predaja
 • Tréneri a inštruktori Flexi&Fit Poprad

  Poznám málo ľudí, ktorí sa tak svedomito pripravujú na každú úlohu, prácu, v jeho prípade každý tréning a každého klienta. Snaží sa nielen získavať kvalitné  informácie z oblasti zdravého pohybu a všeobecného zdravého životného štýlu, ale sám je toho zástancom a tieto vedomosti praktizuje vo svojom živote, ako aj ďalej odovzdáva svojim klientom.

  Mgr. Barbara Nádašiová
  fyzioterapeut a pilates inštruktor
 • Tréneri a inštruktori Flexi&Fit Poprad

  Duli mi poradil nielen efektívne cviky, ktorými som posilnila svoje problémové partie, ale poradil aj ako sa čo najlepšie stravovať a pritom si dovoliť aj sladkosť, alebo klobásku.

  Iva H.,
  pedagogický pracovník
 • Tréneri a inštruktori Flexi&Fit Poprad

  Popri malých deťoch neostáva veľa času na cvičenie. Ochotne mi poradil a ukázal najefektívnejšie cviky, ktorými nielen vyformujem problémové partie po pôrode, ale posilním aj tie svaly, ktoré najviac trpia pri mojom povolaní.

  Lucia K.,
  materská dovolenka
 • Tréneri a inštruktori Flexi&Fit Poprad

  S Dulom som si odkrútil pár rokov ako kolega aj sparing partner v posilke a musím povedať, že sa nielen snažil kvalitne odcvičiť každý tréning, ale aj kvalitne vzdelávať. Bez neho by som dodnes cvičil niektoré cviky nesprávne a neefektívne, čím by som sa vystavoval zraneniu.

  Rastislav P.,
  polícia SR
 • Tréneri a inštruktori Flexi&Fit Poprad

  Cvičím už dlho, taktiež sa zaujímam o všetko spojené s fitness. Stretla som veľa trénerov a musím povedať, že Jano má profesionálny prehľad a vedomosti v tejto oblasti, ako máloktorý z nich.

  Martina V.,
  Finančný manažér
 • Tréneri a inštruktori Flexi&Fit Poprad

  Keď som hľadala experta ,ktorý by mi pomohol pri mojom podnikaní a rozšíril moje vedomosti v tejto oblasti, tak som si intuitívne vybrala Janka Duloviča. Neoľutovala som to ani jednu sekundu. Veľmi mi odborne pomohol a pomáha mi doteraz. Stačí mu zavolať, alebo napísať a vždy je ochotný pomôcť. Veľmi mu za to ďakujem a vždy sa budem na neho obracať. Pomohol mi v inej oblasti ako podniká teraz, ale to je len dôkazom, že je všestranne vzdelaný . Vrelo ho odporúčam! Je ochotný a veľmi spoľahlivý a určite dobrý odborník aj v pilates .

  Eva Matošová
  aktívna dôchodkyňa

Kvalitný osobný posilňovací, kondičný tréning v štúdiu, alebo vašom obľúbenom fitnescentre?

Pár momentiek z mojich aktivít a tréningov

Odcvičených hodín
Nadvíhaných kíl
Odbehnutých kilometrov
Odcvičených klientov
Napísaných článkov

Pozn.:

Inštruktori vykonávajú svoju činnosť v  prevádzke ako športoví odborníci na základe zápisu v registri fyzických osôb v športe podľa §80 Zákona 440/2015 Z.z.  o športe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, SKNACE: 93190 “činnosť športového odborníka”, zápisu oprávnenia na podnikanie a na základe predchádzajúcej dohody o poskytovaní služieb s prevádzkovateľom.

V prípade záujmu daľšich trénerov a inštruktorov o spoluprácu nás kontaktujte

Absolvované kurzy a školenia