fbpx
janaweb

Aj dnes máte možnosť chytiť svoj život pevne do rúk Mgr. Ján Dulovič

Kondičný tréner, inštruktor pilates a SM Systém
“Teším sa na vás a som pripravený vám ponúknuť odbornú pomoc a rady pre efektívnejšie a rýchlejšie dosiahnutie vašich cieľov a predsavzatí!”

Trénerská vizitka

Odbornosť

Kondičný tréner, člen SAKT

Pilates a SM systém inštruktor

Fitnes bloger, 

prevádzkovateľ štúdia Flexi&Fit Poprad

Zameranie:

Fitness
Pilates, SM Systém
Kondičné tréningy
Výživové poradenstvo
Odcvičených hodín
Nadvíhaných kíl
Odbehnutých kilometrov
Odcvičených klientov
Napísaných článkov

Čo o mne hovoria

 • Tréneri a inštruktori Flexi&Fit Poprad

  Pokiaľ som ho nepoznala, myslela som si, že 10 km bez prestávky behávajú len profesionálni športovci. Bola som rada, keď som zabehla 3 km. Teraz bez problémov zabehnem 10 a pritom nie som profesionál. Taktiež ma naučil účinné cviky na spevnenie chrbta, brucha, stehien a sedacej časti.

  Petra B.
  odborný referent poisťovne
 • Tréneri a inštruktori Flexi&Fit Poprad

  Prvý tréning bol pre mňa nočná mora, nadávala som si, že som šport tak zanedbávala, no časom som rýchlo nabrala na kondícii aj sile. A už „nezomieram“ na druhom kilometri😊

  Klaudia C.
  referent predaja
 • Tréneri a inštruktori Flexi&Fit Poprad

  Poznám málo ľudí, ktorí sa tak svedomito pripravujú na každú úlohu, prácu, v jeho prípade každý tréning a každého klienta. Snaží sa nielen získavať kvalitné  informácie z oblasti zdravého pohybu a všeobecného zdravého životného štýlu, ale sám je toho zástancom a tieto vedomosti praktizuje vo svojom živote, ako aj ďalej odovzdáva svojim klientom.

  Mgr. Barbara Nádašiová
  fyzioterapeut a pilates inštruktor
 • Tréneri a inštruktori Flexi&Fit Poprad

  Duli mi poradil nielen efektívne cviky, ktorými som posilnila svoje problémové partie, ale poradil aj ako sa čo najlepšie stravovať a pritom si dovoliť aj sladkosť, alebo klobásku.

  Iva H.,
  pedagogický pracovník
 • Tréneri a inštruktori Flexi&Fit Poprad

  Popri malých deťoch neostáva veľa času na cvičenie. Ochotne mi poradil a ukázal najefektívnejšie cviky, ktorými nielen vyformujem problémové partie po pôrode, ale posilním aj tie svaly, ktoré najviac trpia pri mojom povolaní.

  Lucia K.,
  materská dovolenka
 • Tréneri a inštruktori Flexi&Fit Poprad

  S Dulom som si odkrútil pár rokov ako kolega aj sparing partner v posilke a musím povedať, že sa nielen snažil kvalitne odcvičiť každý tréning, ale aj kvalitne vzdelávať. Bez neho by som dodnes cvičil niektoré cviky nesprávne a neefektívne, čím by som sa vystavoval zraneniu.

  Rastislav P.,
  polícia SR
 • Tréneri a inštruktori Flexi&Fit Poprad

  Cvičím už dlho, taktiež sa zaujímam o všetko spojené s fitness. Stretla som veľa trénerov a musím povedať, že Jano má profesionálny prehľad a vedomosti v tejto oblasti, ako máloktorý z nich.

  Martina V.,
  Finančný manažér
 • Tréneri a inštruktori Flexi&Fit Poprad

  Keď som hľadala experta ,ktorý by mi pomohol pri mojom podnikaní a rozšíril moje vedomosti v tejto oblasti, tak som si intuitívne vybrala Janka Duloviča. Neoľutovala som to ani jednu sekundu. Veľmi mi odborne pomohol a pomáha mi doteraz. Stačí mu zavolať, alebo napísať a vždy je ochotný pomôcť. Veľmi mu za to ďakujem a vždy sa budem na neho obracať. Pomohol mi v inej oblasti ako podniká teraz, ale to je len dôkazom, že je všestranne vzdelaný . Vrelo ho odporúčam! Je ochotný a veľmi spoľahlivý a určite dobrý odborník aj v pilates .

  Eva Matošová
  aktívna dôchodkyňa
 • user 307993_960_720

  Cvičiť som sa rozhodla zo zdravotných dôvodov. Ako každá žena som chcela samozrejme aj schudnúť. Verím, že nikoho neprekvapí fakt, že cvičenie s trénerom je efektívnejšie ako cvičenie doma. Myslím, že som osobnému trénerovi narobila kopec vrások – postavenie hrozné, zhrbená, svaly žiadne, kondícia nulová, no a samozrejme kopec zdravotných problémov. Na môj údiv má so mnou stále dosť trpezlivosti, hoci k nemu chodím už pol roka. Vie presne čo potrebujem precvičiť. Na tréningy je pripravený, motivuje ma k lepším výkonom. Vždy dáva pozor ako cvičím, aby som si neublížila. Neviem akým zázrakom vycíti moju náladu. Na tréningy sa vždy teším. Hoci som spotená ako myš, ale ten príjemný pocit po cvičení sa nedá nijak opísať. Verím, že aj v budúcnosti si nájdem čas, aby som sa mohla dobre rozhýbať.

  Angelika Drugová
  odborný ekonomický referent

Športovo – trénerská a osobná chronológia

Absolvované kurzy a školenia

Kvalitný osobný posilňovací, kondičný tréning v štúdiu, alebo ONLINE?

Pár momentiek z mojich aktivít a tréningov

Pozn.:

Inštruktori vykonávajú svoju činnosť v  prevádzke ako športoví odborníci na základe zápisu v registri fyzických osôb v športe podľa §80 Zákona 440/2015 Z.z.  o športe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, SKNACE: 93190 “činnosť športového odborníka”, zápisu oprávnenia na podnikanie a na základe predchádzajúcej dohody o poskytovaní služieb s prevádzkovateľom.

V prípade záujmu daľšich trénerov a inštruktorov o spoluprácu nás kontaktujte