fbpx

Ten najkrajší darček

Darujte zdravie a krásu po celý ďalší rok!

2020

v štúdiu a salóne:

logo pnf abc
imageedit_1_9368125863

POTEŠTE SVOJICH BLÍZKYCH UŽITOČNÝM DARČEKOM POD STROMČEKOM

Čím spraviť radosť svojim najbližším? Nie sú to materiálne veci, tie dlho nevydržia. Najdôležitejšie je naše telo, to je jediné, čo nás drží pri živote a vďaka ktorému môžeme život prežiť čo najlepšie. Zdravie a krása je v zdravom pohybe, naše telo je jediné miesto, kde musíme žiť. Preto je dôležité sa oň postarať! Obdarujte tých, na ktorých vám záleží, tým najcennejším darčekom, ktorým im zabezpečíte zdravie a vitalitu, silné, zdravé a krásne telo! Darčekovým poukazom obdarujete svojich najbližších možnosťou získať zdravé a pevné telo, zbaviť sa bolestí chrbta, získať potrebnú kondíciu pre každodenný život a zároveň v beauty salóne skrášliť tvár, účes, postarať sa o ruky a nohy alebo získať bronz aj v zimných mesiacoch. Darujte zdravie, kondíciu a krásu!!!

Darujte blízkym, či sebe ďalší rok zdravého pohybu!

Potešte svojich najmilších poukazom na všetky služby štúdia Flexi&Fit v Poprade, ktorý budú môcť využiť počas celého následujúceho roku. Zdravie je v pohybe a zdravie je to najdôležitejšie, čo v živote máme. Poukazy v hodnote 50, 100, 150, alebo voliteľnej hodnote môžete objednať hneď na tejto stránke a vyzdvihnúť priamo v štúdiu, alebo nechať zaslať na adresu.

“Postarajme sa o svoje telo, je to jediné miesto, kde musíme žiť!”

50
100 1
150
free 1

Poukaz na všetky služby All in One Beauty salón Poprad, (kozmetika, kaderníctvo, pedikúra, manikúra, make Up, solárium..)  vrátane cvičení vo Flexi&Fit štúdiu. Darujte krásu a zdravie!

(Voliteľná hodnota)

vianočná poukážka

vianoce2019
Poukaz
Doručenie:
Akceptujem podmienky ochrany osobných údajov:
reCAPTCHA

A navyše, ku každému zakúpenému poukazu od hodnoty 50€ získate darček navyše: jedno cvičenie vo Flexi&Fit štúdiu,  podľa vlastného výberu GRÁTIS!!!

poukazfree

SPRAVTE SI TIE NAJKRAJŠIE VIANOCE